Fight Ready

Do jednej z naszych nietypowych propozycji zajęć zmierzających do poprawy przygotowania własnego ciała do walki należą treningi Fight Ready, czyli ćwiczenia inspirowane programem opracowanym przez amerykańskiego trenera Phila Daru, który znany jest w świecie sztuk walki jako szkoleniowiec uznanych zawodników, do których należy również nasza polska mistrzyni Joanna Jędrzejczyk, a także wielu innych zawodników MMA, bokserów czy innych sportowców.

Czym jest Fight Ready?

To autorski program treningowy Phila Daru, nazywanego inaczej Daru Strong, który jako trener przygotowania fizycznego współpracuje z wieloma uznanymi fighterami. Jego zajęcia opierają się na kilku głównych filarach treningowych. Przede wszystkim chodzi o zaangażowanie mięśni całego ciała w treningu, co później ma swoje przełożenie w walce, w której również każdy akton odgrywa swoją rolę.

W programie Fight Ready ważne jest też rozwijanie mięśni grzbietu, które są kluczowe podczas starcia z przeciwnikiem. Wszystkie te metody stanowią podstawę chociażby do rozwijania dynamiki ciosu, którą w oparciu o doświadczenie Phila Daru można skutecznie pogłębiać.

Treningi w Uniq Fight Club

Przychodząc do nas na zajęcia możesz liczyć na treningi dopasowane do poziomu zaawansowania zarówno wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sztukami walki, jak i w momencie, gdy jesteś już osobą posiadającą pewne doświadczenie. Nasi trenerzy dopasują obciążenia treningowe w taki sposób, że nie będziesz się nudzić, a zajęcia będą różnorodne i ciekawe i będziesz się czuć po nich pozytywnie zmęczony.

Na co możesz liczyć na naszych treningach?

Korzystając z oferty naszych zajęć ze sportów walki i treningów ogólnorozwojowych, w tym także Fight Ready, możesz liczyć na świetną zabawę i harmonijny rozwój swojej sylwetki oraz kondycji pod okiem doświadczonych instruktorów. Inspirujemy się nowinkami treningowymi z całego świata opracowując własne metody, dzięki którym wskoczysz na wyższy poziom zaawansowania. Jesteśmy szkoleniowcami, ale także czynnymi zawodnikami, dlatego żyjemy tym sportem na co dzień i chcemy tą pasją zarażać innych. Przyjdź na pierwszy, darmowy trening i przekonaj się, że warto rozwijać ją z nami.

Close Menu
×