Trenerzy

Samodzielnie można zdziałać wiele, jednak uzyskanie swoich maksymalnych możliwości jest możliwe tylko dzięki pomocy doświadczonego szkoleniowca. W naszym klubie sportów walki skorzystasz z rad, które udzieli Ci instruktor boksu, kickoboxingu czy Krav Magi, którzy podzielą się swoją wiedzą i pokażą, jak bezpiecznie trenować i stopniowo podnosić swoje umiejętności, niezależnie od zakładanego celu.

Doświadczeni instruktorzy

Każdy trener boksu w naszym klubie posiada spore doświadczenie zarówno w zakresie startowania w zawodach, jak i szkolenia podopiecznych w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych. Współzałożycielami Uniq Fight Club są Radosław Paczuski, na którego koncie jest m. in. tytuł mistrza świata w kickboxingu, a także Kamil Paczuski, który specjalizuje się w pracy szkoleniowej z najlepszymi zawodnikami.

Łącznie w naszej szkole sportów walki można skorzystać ze współpracy z kilkunastoma instruktorami boksu, kickboxingu, ale też specjalistami w technice Krav Magi, karate dla dzieci czy treningu funkcjonalnego w ramach zajęć Cross.

Radosław Paczuski

Charyzmatyczny trener i zawodnik współzałożyciel Uniq Fight Club. Na swoim koncie ma ponad 150 walk, z których większość wygrał. Pojedynki toczył w czterech formułach walki: kickboxing, boks, Muay Thai, MMA. Na zawodowym ringu niepokonany od 2014 roku. Mistrz Świata w kickboxingu, Vice Mistrz Europy w Muay Thai. Mistrz Polski w Kickboxingu i Muay Thai (8x). Zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu (4x). Posiadacz pasów mistrzowskich FEN, DSF, THAI BATTLE. Aktualnie zawodnik KSW. Prowadzi indywidualne zajęcia z boksu i kickboxingu!

Kamil Paczuski

Współzałożyciel i prezes Uniq Fight Club. Na co dzień łączy funkcję trenera i managera m.in Radka Paczuskiego i Arka Wrzoska. Ma na swoim koncie starty amatorskie oraz zawodowe w k1 i bardzo bogate doświadczenie jako trener. Współpracuje z największymi federacjami kickboxingu i MMA w Polsce i na świecie m.in KSW, Glory Kickboxing, ACA MMA, FEN , DSF, HFO, MFC. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z Kickboxingu i Boksu.

Krzysztof Klencner

Licencjonowany trener Boksu i Kickboxingu, związany z klubem od początku jego istnienia. Posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Przyjacielski, cierpliwy i zawsze pozytywnie nastawiony, pomoże Wam rozpocząć przygodę ze sportami walki. Zapraszamy do Krzyśka na zajęcia grupowe i indywidualne.

Marcin Pańko

Licencjonowany trener Crossa i Kettlebell. Pasjonat biegów przeszkodowych OCR i Cross. Do 2018 roku czynny zawodnik zawodów Cross w kat. Open oraz biegów OCR w kat. Elite. Z Cross Training związany od 2015 roku, najpierw jako ćwiczący, później jako zawodnik i trener. Z Uniq Cross Gym związany od 2017 r. Podczas prowadzenia zajęć kładzie szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz podnoszenie możliwości trenujących przez aktywne motywowanie. Do Marcina zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Maciej "Dumlos" Dutkowski

Licencjonowany trener Crossa i Kettlebell. Pasjonat biegów przeszkodowych OCR i Cross. Do 2018 roku czynny zawodnik zawodów Cross w kat. Open oraz biegów OCR w kat. Elite. Z Cross Training związany od 2015 roku, najpierw jako ćwiczący, później jako zawodnik i trener. Z Uniq Cross Gym związany od 2017 r. Podczas prowadzenia zajęć kładzie szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz podnoszenie możliwości trenujących przez aktywne motywowanie. Aktualnie pełni funkcję managera Uniq Fight Club.

Dawid Mańkowski

Wielokrotny zdobywca Pucharów Polski, posiadacz pasa Mistrza Polski Semi-pro, wielokrotny Mistrz Polski low kick i K-1, srebrny medalista Pucharu Świata w Kickboxingu, brązowy medalista Pucharu Europy. Walczył zawodowo dla organizacji DSF Kickboxing Challenge. Swoje umiejętności rozwijał pod skrzydłami Jurka Wrońskiego  – wice Mistrz Świat w Kickboxingu. Od kilku lat czynny zawodnik Uniq Fight Club oraz trener. Prowadzi zajęcia z kickboxingu oraz boksu. Jeżeli chcecie doskonalić swoje umiejętności techniczne, trener Dawid jest doskonałym wyborem. Zapraszamy do Dawida na zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Angarag Tsolmon

Od ponad sześciu lat prowadzi sekcję Krav Maga w Uniq Fight Club. Swoją przygodę z Krav Maga rozpoczął w 2004 u Krzysztofa Bieniaka. Posiada czarny pas Krav Maga od Rycharda Douieba – założyciela pierwszej szkoły Krav Maga w Europie.
Angarag posiada również bardzo duże doświadczenie w boksie i kickboxingu.
Uczestnik wielu szkoleń i seminariów walki wręcz i samoobrony. Instruktor Krav Maga, walki wręcz i samoobrony.
Pod okiem Angaraga nauczycie się jak skutecznie się bronić w sytuacji zagrożenia. Krav Maga to również świetne treningi poprawiające ogólną sprawność fizyczną, wydolność i sylwetkę. Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Przemysław Szyszka

Trener i zawodnik sportów walki z wieloletnim doświadczeniem, czarny pas Brazylijskiego Jiu-Jitsu, trener kadry Polski PFKB i PZMMA, twórca łódzkiego Fight Fabric Challenge. Przemek od kilkunastu lat szkoli zawodników MMA, BJJ i Kickboxingu. W swojej pracy trenerskiej cechuje się niestandardowymi metodami treningowymi, które wielu jego podopiecznych doprowadziły do zdobycia tytułów Mistrzów Świata i Polski. Współpracuje m. in. z Radosławem Paczuskim, Arkiem Wrzoskiem, Karolem Weslingiem, Mateuszem Sosnowskim i Bartoszem Wydrą.

Przygotowuje do walk zawodników walczących dla KSW, Fight Exclusive Night, Babilon MMA, Armia Fight Night, ACA MMA, FAME MMA, HIGH League, PRIME Show MMA, Silesian MMA.

 

Bartosz Botwina

Doświadczony zawodnik i trener Kickboxingu oraz Muay Thai. Stoczył dziesiątki walk zawodowych i amatorskich. Zwyciężał m. in na gali Glory 43 w Nowym Jorku. Do jego największych osiągnięć należą Mistrzostwo Świata ISKA (2010), Mistrzostwo Świata WKF (2012) oraz srebro Mistrzostw Świata ISKA (2019). Jest także multimedalistą mistrzostw Polski Muay Thai. Trenerskie szlify zdobywał m. in. w Polsce, Tajlandii i USA.
W naszym klubie prowadzi treningi personalne oraz zajęcia dla dzieci 

Karolina Kubiak

Trenerka Karate Shinkyokushin. Karate to jej pasja od najmłodszych lat. Naukę Karate rozpoczynała pod okiem Sensei Piotra Sztencla w Smok Fight Club. W ostatnim sezonie startowym otrzymała powołanie do kadry narodowej seniorów oraz uczestniczyła w Mistrzostwach Europy.
Osiągnęła wiele sukcesów na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym 2 miejsce na Pucharze Europy Juniorów.
W Uniq Fight Club swoją olbrzymią wiedzę, doświadczenie i mega pozytywną energię przekazuje najmłodszym adeptom tej pięknej dyscypliny.

Paweł Klejna

Trener siły i przygotowania motorycznego w sportach walki. Dodatkowo personalny trener medyczny. Kiedyś fighter, dzis pasjonat treningu funkcjonalnego, ciężarów i zawodnik Crossfit. Posiada dużą wiedzę w dziedzinie suplementacji, anatomii i treningu holistycznego. Jeżeli chcecie poprawić swoją wydolność, siłę czy inne parametry motoryczne, Paweł pomoże Wam osiągnąć wybrany cel, niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania czy dyscypliny, którą uprawiacie. Do Pawła zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Maciej Pudłowski

Utytułowany Judoka i psycholog sportu, instruktor Judo 4dan. Maciek jest wielokrotnym Mistrzem Polski, członkiem kadry narodowej Judo Kata. Trenuje już przeszło 20 lat i ma na swoim koncie wiele medali imprez krajowych oraz zagranicznych. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z najmłodszymi adeptami sportów walki.

Tomasz "Panda" Małszycki

Doświadczony trener i zawodnik walczący w formułach muay thai i k-1.
Tomek jest związany ze sztukami walki od prawie 15 lat. Prawie dekadę życia spędził w Londynie ucząc się fighterskiego rzemiosła w jednej z topowych szkół sportów walki w UK (Bloodline Gym).
Do jego największych osiągnięć należą zdobycie tytułu Mistrza Polski K-1, powołanie do kadry narodowej PFKB oraz udział w prestiżowych galach międzynarodowych takich jak Muay Thai Grand Prix.
Poza karierą zawodniczą, od 5 lat rozwija swój warsztat trenerski prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne (rownież w j.ang).
Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Patryk "Rudy" Mielniczuk

Jeden z najmłodszych trenerów w Uniqu. 3 walki zawodowe w Kickboxingu, rekord 2-1. Związany ze sportami walki od 8 roku życia (karate, kickboxing).  Medalista mistrzostw Polski i Warszawy w Kickboxingu. W Uniqu uczy boksu i kickboxingu.

Oskar Staszczak

jeden z najbardziej utytułowanych zawodników Muay Thai w naszym kraju, multimedalista Mistrzostw Polski, Mistrz Świata Juniorów i Vice Mistrz Świata Seniorów IFMA, dwukrotny zwycięzca Pucharu Europy Muay Thai, zdobywca zawodowego pasa Interkontynentalnego Mistrza Świata WMC. Aktualnie przygotowuje się do debiutu w MMA. Oskar to wszechstronny trener, który wprowadzi Was w tajniki Muay Thai, Boksu i Kickboxingu.

Jacek "Siexa" Gać

Licencjonowany trener boksu, srebrny medalista mistrzostw polski MMA (full contact), brązowy medalista pucharu Polski K-1 oraz aktywnie trenujący zawodnik kickboxingu.
W Uniqu prowadzi treningi personalne z boksu i kickboxingu.

Close Menu
×