Trenerzy

Samodzielnie można zdziałać wiele, jednak uzyskanie swoich maksymalnych możliwości jest możliwe tylko dzięki pomocy doświadczonego szkoleniowca. W naszym klubie sportów walki skorzystasz z rad, które udzieli Ci instruktor boksu, kickoboxingu czy Krav Magi, którzy podzielą się swoją wiedzą i pokażą, jak bezpiecznie trenować i stopniowo podnosić swoje umiejętności, niezależnie od zakładanego celu.

Doświadczeni instruktorzy

Każdy trener boksu w naszym klubie posiada spore doświadczenie zarówno w zakresie startowania w zawodach, jak i szkolenia podopiecznych w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych. Współzałożycielami Uniq Fight Club są Radosław Paczuski, na którego koncie jest m. in. tytuł mistrza świata w kickboxingu, a także Kamil Paczuski, który specjalizuje się w pracy szkoleniowej z najlepszymi zawodnikami.

Łącznie w naszej szkole sportów walki można skorzystać ze współpracy z kilkunastoma instruktorami boksu, kickboxingu, ale też specjalistami w technice Krav Magi, karate dla dzieci czy treningu funkcjonalnego w ramach zajęć Cross.

Radosław Paczuski

współzałożyciel Uniq Fight Club. Na swoim koncie ma 142 walki, z których aż 131 razy wychodził zwycięsko. Pojedynki toczył w czterech formułach walki: kickboxing, boks, Muay Thai, MMA. Na zawodowym ringu niepokonany od 2014 roku. Mistrz Świata w kickboxingu, Vice Mistrz Europy w Muay Thai. Mistrz Polski w Kickboxingu i Muay Thai (8x). Zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu (4x). Posiadacz pasów mistrzowskich FEN, DSF, THAI BATTLE. Prowadzi zajęcia grupowe z boksu i kickboxingu!

Kamil Paczuski

współzałożyciel i prezes Uniq Fight Club. Na co dzień łączy funkcję trenera i managera m.in Radka Paczuskiego, Arka Wrzoska i Mateusza Łazowskiego. Ma na swoim koncie starty amatorskie w k1 i bardzo bogate doświadczenie jako trener. Współpracuje z największymi federacjami kickboxingu i MMA w Polsce i na świecie m.in Glory Kickboxing, ACA MMA, FEN , DSF, HFO, MFC. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z Kickboxingu i Boksu.

Krzysztof Klencner

licencjonowany trener Boksu i Kickboxingu, związany z klubem od początku jego istnienia. Posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Przyjacielski, cierpliwy i zawsze pozytywnie nastawiony, pomoże Wam rozpocząć przygodę ze sportami walki. Zapraszamy do Krzyśka na zajęcia grupowe i indywidualne!

Marcin Pańko

licencjonowany trener Crossa i Kettlebell. Pasjonat biegów przeszkodowych OCR i Cross. Do 2018 roku czynny zawodnik zawodów Cross w kat. Open oraz biegów OCR w kat. Elite. Z Cross Training związany od 2015 roku, najpierw jako ćwiczący, później jako zawodnik i trener. Z Uniq Cross Gym związany od 2017 r. Podczas prowadzenia zajęć kładzie szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz podnoszenie możliwości trenujących przez aktywne motywowanie. Do Marcina zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Maciej Dutkowski "Dumlos"

licencjonowany trener Crossa i Kettlebell. Pasjonat biegów przeszkodowych OCR i Cross. Do 2018 roku czynny zawodnik zawodów Cross w kat. Open oraz biegów OCR w kat. Elite. Z Cross Training związany od 2015 roku, najpierw jako ćwiczący, później jako zawodnik i trener. Z Uniq Cross Gym związany od 2017 r. Podczas prowadzenia zajęć kładzie szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz podnoszenie możliwości trenujących przez aktywne motywowanie. Do Maćka zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Angarag Tsolmon

od ponad czterech lat prowadzi sekcję Krav Maga w Uniq Fight Club. Swoją przygodę z Krav Maga rozpoczął w 2004 u Krzysztofa Bieniaka. Posiada czarny pas Krav Maga od Rycharda Douieba – założyciela pierwszej szkoły Krav Maga w Europie.
Angarag posiada również bardzo duże doświadczenie w boksie i kickboxingu.
Uczestnik wielu szkoleń i seminariów walki wręcz i samoobrony. Instruktor Krav Maga, walki wręcz i samoobrony.
Pod okiem Angaraga nauczycie się jak skutecznie się bronić w sytuacji zagrożenia. Krav Maga to również świetne treningi poprawiające ogólną sprawność fizyczną, wydolność i sylwetkę. Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Aleksandra Mierzejewska "Punia"

najsilniejsza kobieta w Europie! Trenerka i utytułowana zawodniczka dwuboju olimpijskiego, Mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów, multimedalistka Mistrzostw Polski, mająca na koncie kilkanaście rekordów Polski w rwaniu, podrzucie i dwuboju. Jeżeli chcesz nauczyć się bezpiecznie dźwigać i mądrze dobierać ciężary, zajęcia Weightlifting są właśnie dla Ciebie. Do Oli zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Karolina Kubiak

trenerka Karate Shinkyokushin. Karate to jej pasja od najmłodszych lat. Naukę Karate rozpoczynała pod okiem Sensei Piotra Sztencla w Smok Fight Club. W ostatnim sezonie startowym otrzymała powołanie do kadry narodowej seniorów oraz uczestniczyła w Mistrzostwach Europy.
Osiągnęła wiele sukcesów na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym 2 miejsce na Pucharze Europy Juniorów.
W Uniq Fight Club swoją olbrzymią wiedzę, doświadczenie i mega pozytywną energię przekazuje najmłodszym adeptom tej pięknej dyscypliny.

Dawid Mańkowski

wielokrotny zdobywca Pucharów Polski, aktualny Mistrz Polski low kick, brązowy medalista Pucharu Europy oraz zawodnik DSF Kickboxing Challenge. Swoje umiejętności rozwijał pod skrzydłami Jurka Wrońskiego @jurekwronski – wice Mistrz Świat w Kickboxingu. Od kilku lat czynny zawodnik Uniq Fight Club oraz trener. Prowadzi zajęcia z kickboxingu oraz boksu. Jeżeli chcecie doskonalić swoje umiejętności techniczne, trener Dawid jest doskonałym wyborem. Zapraszamy do Dawida na zajęcia indywidualne oraz grupowe!

Przemysław Szyszka

trener i zawodnik sportów walki z wieloletnim doświadczeniem, trener kadry Polski PFKB i PZMMA, twórca łódzkiego Fight Fabric Challenge. Przemek od kilkunastu lat szkoli zawodników MMA, BJJ i Kickboxingu. W swojej pracy trenerskiej cechuje się niestandardowymi metodami treningowymi, które wielu jego podopiecznych doprowadziły do zdobycia tytułów Mistrzów Świata i Polski. Współpracuje m. in. z Radosławem Paczuskim, Karolem Weslingiem i Bartoszem Wydrą.

Dominik Parol

przygodę ze sztukami walki zaczął mając 6 lat. W swojej karierze zdobył wiele tytułów na krajowych i międzynardodowych zawodach. Czarny pas karate Shinkyokushin zdobył w wieku 18 lat, był wówczas najmłodszym posiadaczem tego stopnia w Polsce. Mistrz Europy Juniorów karate Shinkyokushin oraz zdobywca Pucharu Europy. Wielokrotny Mistrz Polski oraz członek kadry narodowej. W kickboxingu, zdobywca Pucharu Polski K-1. Dominik ma świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą, mogliście go poznać jako prowadzącego dziecięca grupę Karate. Aktualnie Dominik prowadzi grupę Kickboxing i Boks Junior. Jesteśmy przekonani, że dzięki swojej pasji i doświadczeniu wychowa niejednego Mistrza!
Zapraszamy do Dominika na zajęcia grupowe i indywidualne!

Jacek Gać "Siexa"

licencjonowany trener boksu, srebrny medalista mistrzostw polski MMA (full contact), brązowy medalista pucharu Polski K-1 oraz aktywnie trenujący zawodnik kickboxingu.
W Uniqu prowadzi zajęcia boksu i kickboxingu oraz treningi personalne

Close Menu