Świetnym sposobem zaangażowania mięśni całego ciała i kompleksowego podniesienia jego możliwości zarówno siłowych, jak i wytrzymałościowych jest wybranie się na zajęcia w ramach cross training. Ta coraz popularniejsza metoda treningowa również w naszym klubie zyskała spore grono zwolenników, którzy cenią sobie intensywny wysiłek, który w dużej mierze może być wykonywany z wykorzystaniem masy własnego ciała. W tym gronie możesz być również Ty!

Na czym polega cross?

To bardzo różnorodny i jednocześnie uniwersalny trening angażujący mięśnie całego ciała i podnoszący jego możliwości w wielu obszarach poprzez wysoką intensywność, a także regularne wykonywanie jednostek treningowych. Dzięki temu można podnosić swoje zdolności w zakresie chociażby koordynacji ruchowej, mocy, zwinności czy wydolności krążeniowo-oddechowej. Ważne jest to, że jest to program, który można dostosować do każdej osoby, umiejętnie dobierając obciążenia.

Treningi cross w Uniq Fight Club

Są to zajęcia, które pozwalają w komfortowy sposób dostosować swój grafik do harmonogramu naszych zajęć, gdyż codziennie wieczorem odbywają się one w naszej sali treningowej, a nawet w sobotnie poranki. Dzięki temu bez problemu dobierzesz dzień w tygodniu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał na dawkę intensywnych zajęć podnoszących możliwości Twojego organizmu. Poza tym, możesz w nich uczestniczyć niezależnie od poziomu swojego zaawansowania, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą dyscypliną.

Dodatkowe informacje dla naszych trenujących

Jeśli wahasz się, czy jest to trening, który sprawi Ci przyjemność i rozwinie Twoje ciało do takiego poziomu, o jakim marzysz, przyjdź na pierwszy, darmowy trening cross, a przekonasz się, że warto z nami zostać na dłużej. Nasi doświadczenie trenerzy znają każdą ze swoich dyscyplin od podszewki, zarówno od strony szkoleniowej, jak i zawodniczej, dlatego też przekażą Ci cenne wskazówki, ale też nauczą techniki, byś wyniósł z nich jak najwięcej i bezpiecznie podnosił swoje możliwości.

Close Menu
×