Karate

Tradycyjną sztuką walki, która od lat cieszy się ogromną popularnością na świecie jest karate, pozwalające nauczyć się technik samoobrony i wypracować dobrą kondycję, ale też dające o wiele więcej korzyści. To nauka koncentracji na każdym ruchu, szacunku do rywala i pokory, wyzwalająca też pozytywną energię, którą można wykorzystywać nie tylko w trakcie treningów, ale również na co dzień. Nasze zajęcia skierowane są przede wszystkim dla dzieci, dla których będzie to wielka frajda i jednocześnie możliwość rozwoju

Przyjdź na pierwszy, darmowy trening

Dajemy Ci możliwość sprawdzenia, czy treningi karate dla Twojego dziecka sprawią mu przyjemność, gdyż udział w pierwszych zajęciach jest całkowicie darmowy. Nic nie tracisz, a Ty i Twoje dziecko możecie wiele zyskać zarówno pod względem rozwoju fizycznego, odstresowania się i odreagowania codziennych przeżyć, a także kształtowania wewnętrznego spokoju, koncentracji i przede wszystkim determinacji, która przyda się w każdej dziedzinie życia.

Zajęcia karate dla najmłodszych

Nasze treningi w tej sztuce walki dedykujemy przede wszystkim najmłodszym dzieciom, które mają od 4 do 10 lat. Dzięki temu już od wczesnych lat będą one mogły wypracowywać sportowe nawyki, a my pomożemy im również kształtować charakter, który przyda się również w późniejszym życiu. Nad tym wszystkim, a także nad bezpieczeństwem zajęć czuwać będzie Karolina Kubiak, która z karate Shinkyokushin związała niemal całe swoje życie i to doświadczenie będzie chciała przekazać podopiecznym w trakcie treningów.

Inne ważne informacje

Posyłając swoje dziecko na zajęcia karate możesz też zapewnić im bezpieczeństwo, gdyż w trakcie zajęć nauczymy je podstawowych technik samoobrony, dzięki którym będzie przygotowane na ewentualne zagrożenia. W tym wieku szczególnie jednak ważna jest zabawa, dlatego dobieramy nasze autorskie metody treningowe w taki sposób, aby każde dziecko z radością wyczekiwało kolejnych zajęć. W trakcie naszych treningów karate Twoja pociecha z pewnością nie będzie się nudzić, a ponadto wyniesie wiele korzyści z tych zajęć.

Close Menu
×