Krav Maga

Dla wielu osób wciąż mało znaną, jednak bardzo ciekawą i skuteczną sztuką walki jest Krav Maga, która wywodzi się z tradycji izraelskich sił specjalnych. Ta sztuka samoobrony wykorzystuje z jednej strony proste, ale jednocześnie efektywne techniki walki, dzięki którym można opanować możliwość obrony przed atakiem napastnika. Dzięki temu nauczysz się uderzać w newralgiczne miejsca, by bronić swojego bezpieczeństwa.

Korzyści trenowania Krav Magi

Przychodząc na zajęcia z Krav Magi, możesz liczyć na to, że nie tylko będziesz się dobrze bawić i zyskasz umiejętności, które mogą przydać Ci się w sytuacji zagrożenia Twojego zdrowia. To także świetna metoda na budowanie kondycji i wytrzymałości Twojego organizmu, a także kształtowania koordynacji ruchowej. Dzięki temu zbudujesz również swoją pewność siebie oraz będziesz mieć możliwość odstresowania i odreagowania codziennych przeżyć.

Różne grupy zaawansowania

W zależności od Twojego poziomu technicznego oraz kondycyjnego, możesz dobrać grupę, która będzie dostosowana do Twoich możliwości i celów. Prowadzimy zajęcia z Krav Magi zarówno dla osób, które są na poziomie początkującym, jak i tych, które zaliczają się już do zawodników średnio zaawansowanych lub zaawansowanych. Dzięki temu nie będziesz się nudzić, a treningi będą spełniały Twoje oczekiwania i będą dostosowane do poziomu wytrenowania organizmu.

Możliwości czekające na Ciebie w Uniq Fight Club

Oferujemy Ci przede wszystkim możliwość skorzystania z pierwszych zajęć Krav Magi za darmo, dzięki czemu przekonasz się, czy nasze metody treningowe Ci odpowiadają, choć jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie. Dobieramy autorskie rozwiązania w zakresie szkolenia adeptów sztuk walki, a całość zajęć odbywa się w klimatycznym miejscu, w którym mieściło się niegdyś kino.

W trakcie zajęć będziesz mieć możliwość uczestniczenia w treningach ze szkoleniowcami, którzy charakteryzują się z jednej strony doświadczeniem, z drugiej strony sztuki walki stanowią ich hobby i przekazywanie umiejętności stanowi dla nich wielką frajdę. Przyjdź na trening i przekonaj się o tym osobiście!

Close Menu
×