MMA

Jeśli chcesz opanować wszechstronne umiejętności w zakresie uprawiania sztuk walki, zapisz się na nasze treningi MMA, w trakcie których zyskasz zdolności, które będą połączeniem różnych technik walki. To dyscyplina o ogromnej, wciąż rosnącej popularności, która jest bardzo efektowna, dlatego też cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych zawodników, a Ty możesz być również jednym z nich!

Na czym polega MMA?

Jest to skrót z języka angielskiego od określenia mieszane sztuki walki, gdyż jest to sport, będący połączeniem kilku dyscyplin, przede wszystkim boksu, zapasów czy brazylijskiego ju-jitsu. Walka toczy się w klatkach, gdzie zawodnicy rywalizują w pozycji stojącej lub w parterze, a dozwolone są różne rodzaje wykonywanych ciosów, w tym chociażby uderzenia, kopnięcia czy dźwignie.

Treningi MMA dla różnych grup

W Uniq Fight Club możesz poprawić swoje umiejętności na każdym etapie swojego sportowego wtajemniczenia. Przygotowujemy zajęcia grupowe zarówno dla osób początkujących w tym sporcie, jak i dla tych zawodników, którzy już są na średnio zaawansowanym poziomie. W ramach tych zajęć możesz zyskać wszechstronne umiejętności za sprawą treningu przekrojowego oraz szlifowania umiejętności technicznych do walki zarówno w stójce, jak i w parterze.

Miejsce o niepowtarzalnym klimacie

Połączenie sportowego wnętrza z ciekawą historią charakteryzuje przestrzeń naszego klubu. W nowoczesnym miejscu do uprawiania różnych sportów walki, w tym także z klatką do MMA, w której możesz szlifować swoje umiejętności w tej dyscyplinie, poczujesz także ducha minionych epok, gdyż w tej lokalizacji istniało kiedyś kino, którego klimat staraliśmy się zachować.

Na co możesz liczyć w naszym klubie?

Przede wszystkim na dobrą zabawę, świetne podejście trenerów, którzy swoją pasją, doświadczeniem i zaangażowaniem są w stanie przekazać tajniki MMA. Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy, co możesz zyskać, przyjdź na darmowy trening, w trakcie którego samemu sprawdzisz, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a nasze autorskie metody treningowe z pewnością dadzą Ci satysfakcję i pozwolą rozwinąć Twoje umiejętności.

Close Menu
×