Sportowe intro

Domeną Uniq Fight Club jest prowadzenie profesjonalnych zajęć sportowych. W ostatnim czasie nasza propozycja została wzbogacona o SPORTOWE INTRO. Tego typu trening jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nigdy nie ćwiczyły regularnie, miały dłuższą przerwę lub wracają do pełnej sprawności po kontuzji. Pragniemy, aby powrót do zajęć był możliwie najbardziej przyjemny i efektywny, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Zadbaj o swoje zdrowie!

W ramach prowadzonych działań dysponujemy kadrą niezwykle doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o to, by początek nowej przygody ze sportem był możliwie najbardziej przyjemny oraz bezpieczny. Specjalnie opracowany program treningowy pomoże wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz lepiej poznać swoje ciało. Zaplecze naszego klubu sportowego tworzą profesjonalne akcesoria i sprzęty wspomagające codzienne zajęcia. Do każdej z osób może zostać dostosowany indywidualny plan treningowy dopasowany do potrzeb oraz warunków fizycznych. Wszystko po to, by efekty ćwiczeń były zauważalne po jak najkrótszym upływie czasu.

Przeprowadzane przez nas zajęcia zostały przygotowane z myślą zarówno o osobach początkujących, ja i tych średniozaawansowanych – każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzone przez nas zajęcia to nie tylko okazja do zdobycia nowych umiejętności, ale także sposobność do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie swoich rówieśników. Zapewniamy doskonałą atmosferę na zajęciach, która sprzyja budowaniu koleżeńskich relacji. Pomaga to w jeszcze większym zaangażowaniu się w zajęcia treningowe

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego klubu. Poza SPORTOWYM INTRO oferujemy także zajęcia ze sztuk walk, takich jak kickboxing, judo, boks, karate czy też MUAY THAI. Tak szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników zajęć. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i dołącz do naszego klubu sportowego!

Close Menu
×