Klub

Zdjęcie 5

Uniq Fight Club to 400 metrów powierzchni przystosowanej do trenowania sztuk walki.

Założycielami klubu są Kamil Paczuski i Radek Paczuski. Pasja do sportu oraz doświadczenie zdobyte na licznych imprezach sportowych pozwoliły im stworzyć wyjątkowe miejsce dedykowane sportom walki.

Przestrzeń po byłym zabytkowym kinie została w pełni przystosowana pod klub sportowy, zachowując jednocześnie swój niepowtarzalny klimat. Klub wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt treningowy, zawodowy ring, elementy klatki do MMA oraz materace Tatami. W ofercie klubu znajdują się obecnie Boks, Kickboxing, Krav Maga, MMA i Karate dla dzieci. Uczestnicy zajęć mają też do dyspozycji salę przeznaczoną do treningów Cross-Fit, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sportach walki (Fight Ready).

Zajęcia sztuk walki prowadzą wysokiej klasy specjaliści, którzy mogą pochwalić się wspaniałymi karierami, tytułami Mistrzów Polski i Świata oraz zwycięstwami w renomowanych federacjach sportów walki. W Uniqu trenują zarówno fighterzy przygotowujący się do imprez najwyższej rangi jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Klub jest mocno zaangażowany w życie społeczności lokalnej. Organizuje oraz wspiera akcje społeczne i charytatywne.

Close Menu
×