Siłownia - Uniq Cross Gym

cross2

Dołącz do Uniq Cross Gym i rozwijaj się w doskonałej i motywującej atmosferze!

Uniq Cross Gym to nowoczesna przestrzeń wyposażona w profesjonalny sprzęt do uniwersalnych ćwiczeń wzmacniających siłę, kondycję i wytrzymałość, łącząca w sobie klasyczną siłownię z treningiem crossowym. Oprócz maszyn, które wchodzą w skład standardowego wyposażenia do ćwiczeń siłowych, na sali znajdują się m.in.: sztangi z różnym obciążeniem, kettle, piłki lekarskie, skrzynie i kółka gimnastyczne.

Fight Gym, tak jak cała przestrzeń naszego klubu sportowego w Warszawie powstała w miejscu, w którym dawniej funkcjonowało kino. Choć pomieszczenia zaadaptowaliśmy na nowo i z myślą o uprawianiu sztuk walki, oprócz sportowego ducha w powietrzu czuć również atmosferę minionych czasów. Trenowanie w siłowni w takich warunkach i okolicznościach wielu uczestników naszych zajęć postrzega za zaletę.

W ofercie warszawskiego Uniq Cross Gym’u znajdują się zajęcia grupowe i treningi personalne m.in. Cross, Fight Ready czy trening funkcjonalny. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sztuką walki, ale nie wiesz od czego zacząć, nasi doświadczeni trenerzy z Fight Gym chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i podpowiedzą, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Close Menu
×