Trenerzy

Samodzielnie można zdziałać wiele, jednak uzyskanie swoich maksymalnych możliwości jest możliwe tylko dzięki pomocy doświadczonego szkoleniowca. W naszym klubie sportów walki skorzystasz z rad, które udzieli Ci instruktor boksu, kickoboxingu, BJJ, MMA czy Krav Magi, którzy podzielą się swoją wiedzą i pokażą, jak bezpiecznie trenować i stopniowo podnosić swoje umiejętności, niezależnie od zakładanego celu.

Doświadczeni instruktorzy

Każdy trener boksu w naszym klubie posiada spore doświadczenie zarówno w zakresie startowania w zawodach, jak i szkolenia podopiecznych w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych. Współzałożycielami Uniq Fight Club są Radosław Paczuski, na którego koncie jest m. in. tytuł mistrza świata w kickboxingu, a także Kamil Paczuski, który specjalizuje się w pracy szkoleniowej z najlepszymi zawodnikami.

Łącznie w naszej szkole sportów walki można skorzystać ze współpracy z kilkunastoma instruktorami boksu, kickboxingu, MMA, ale też specjalistami w technice Krav Magi, karate dla dzieci czy treningu funkcjonalnego w ramach zajęć Cross.

Radosław Paczuski

Charyzmatyczny trener i zawodnik współzałożyciel Uniq Fight Club. Na swoim koncie ma ponad 150 walk, z których większość wygrał. Pojedynki toczył w czterech formułach walki: kickboxing, boks, Muay Thai, MMA. Na zawodowym ringu niepokonany od 2014 roku. Mistrz Świata w kickboxingu, Vice Mistrz Europy w Muay Thai. Mistrz Polski w Kickboxingu i Muay Thai (8x). Zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu (4x). Posiadacz pasów mistrzowskich FEN, DSF, THAI BATTLE. Aktualnie zawodnik KSW. Prowadzi indywidualne zajęcia z boksu i kickboxingu!

Kamil Paczuski

Współzałożyciel i prezes Uniq Fight Club. Na co dzień łączy funkcję trenera i managera m.in Radka Paczuskiego i Arka Wrzoska. Ma na swoim koncie starty amatorskie oraz zawodowe w k1 i bardzo bogate doświadczenie jako trener. Współpracuje z największymi federacjami kickboxingu i MMA w Polsce i na świecie m.in KSW, Glory Kickboxing, ACA MMA, FEN , DSF, HFO, MFC. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z Kickboxingu i Boksu.

Krzysztof Klencner

Licencjonowany trener Boksu i Kickboxingu, związany z klubem od początku jego istnienia. Posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Przyjacielski, cierpliwy i zawsze pozytywnie nastawiony, pomoże Wam rozpocząć przygodę ze sportami walki. Zapraszamy do Krzyśka na zajęcia grupowe i indywidualne.

Dawid Mańkowski

Utytułowany trener i zawodnik, który stoczył ponad 100 walk w różnych formułach kickboxingu. Wielokrotny zdobywca Pucharów Polski, posiadacz pasa Mistrza Polski Semi-pro, wielokrotny Mistrz Polski low kick i K-1, srebrny medalista Pucharu Świata w Kickboxingu, brązowy medalista Pucharu Europy. Walczył zawodowo dla organizacji DSF Kickboxing Challenge. Jako trener od zera wyszkolił dziesiątki zawodników, reprezentujących klub i z sukcesami toczących walki w boksie oraz kickboxingu. Jego podopieczni zdobywają medale mistrzostw Polski, Europy i Świata. To prawdziwy pasjonat, głodny sukcesów, stale rozwijający swoj warsztat trenerski. Z Dawidem spotkacie się podczas treningów boksu i kickboxingu dla początkujących i zaawansowanych lub treningów indywidualnych.  Pełni funkcję głównego trenera grupy zawodniczej boksu i K-1. Jest także członkiem teamu trenerskiego grupy MMA Pro, gdzie dzieli się wiedzą w zakresie strikingu i wspólnie z Kamilem Paczuskim pracuje nad stójką naszych zawodników.

Bartosz Botwina

Doświadczony zawodnik i trener Kickboxingu oraz Muay Thai. Stoczył dziesiątki walk zawodowych i amatorskich. Zwyciężał m. in na gali Glory 43 w Nowym Jorku. Do jego największych osiągnięć należą Mistrzostwo Świata ISKA (2010), Mistrzostwo Świata WKF (2012) oraz srebro Mistrzostw Świata ISKA (2019). Jest także multimedalistą mistrzostw Polski Muay Thai. Trenerskie szlify zdobywał m. in. w Polsce, Tajlandii i USA.
W naszym klubie prowadzi treningi personalne oraz zajęcia dla dzieci 

Angarag Tsolmon

Od ponad sześciu lat prowadzi sekcję Krav Maga w Uniq Fight Club. Swoją przygodę z Krav Maga rozpoczął w 2004 u Krzysztofa Bieniaka. Posiada czarny pas Krav Maga od Rycharda Douieba – założyciela pierwszej szkoły Krav Maga w Europie.
Angarag posiada również bardzo duże doświadczenie w boksie i kickboxingu.
Uczestnik wielu szkoleń i seminariów walki wręcz i samoobrony. Instruktor Krav Maga, walki wręcz i samoobrony.
Pod okiem Angaraga nauczycie się jak skutecznie się bronić w sytuacji zagrożenia. Krav Maga to również świetne treningi poprawiające ogólną sprawność fizyczną, wydolność i sylwetkę. Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Radosław Parol

Doświadczony instruktor, który od ponad 15 lat dzieli się z podopiecznymi wiedzą i doświadczeniem w zakresie Karate, Boksu i Kickboxingu. Jest absolwentem AWF. Od wielu lat pracuje z dziećmi i dorosłymi, prowadząc zajęcia sztuk walki i ucząc Wychowania Fizycznego w jednej z warszawskich szkół. Ma za sobą bogatą karierę zawodniczą. Jest posiadaczem czarnego pasa, wielokrotnym medalistą Mistrzostw i Pucharów Polski oraz byłym członkiem kadry narodowej Karate Kyokushin. Rywalizował też na bokserskich i kickboxerskich ringach. 

Paweł Klejna

Trener siły i przygotowania motorycznego w sportach walki. Dodatkowo personalny trener medyczny. Kiedyś fighter, dzis pasjonat treningu funkcjonalnego, ciężarów i zawodnik Crossfit. Posiada dużą wiedzę w dziedzinie suplementacji, anatomii i treningu holistycznego. Jeżeli chcecie poprawić swoją wydolność, siłę czy inne parametry motoryczne, Paweł pomoże Wam osiągnąć wybrany cel, niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania czy dyscypliny, którą uprawiacie. Do Pawła zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne!

Maciej Pudłowski

Utytułowany Judoka i psycholog sportu, instruktor Judo 4dan. Maciek jest wielokrotnym Mistrzem Polski, członkiem kadry narodowej Judo Kata. Trenuje już przeszło 20 lat i ma na swoim koncie wiele medali imprez krajowych oraz zagranicznych. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z najmłodszymi adeptami sportów walki.

Karolina Kubiak

Trenerka Karate Shinkyokushin. Karate to jej pasja od najmłodszych lat. Naukę Karate rozpoczynała pod okiem Sensei Piotra Sztencla w Smok Fight Club. W ostatnim sezonie startowym otrzymała powołanie do kadry narodowej seniorów oraz uczestniczyła w Mistrzostwach Europy.
Osiągnęła wiele sukcesów na turniejach krajowych i międzynarodowych w tym 2 miejsce na Pucharze Europy Juniorów.
W Uniq Fight Club swoją olbrzymią wiedzę, doświadczenie i mega pozytywną energię przekazuje najmłodszym adeptom tej pięknej dyscypliny.

Patryk "Rudy" Mielniczuk

Jeden z najmłodszych trenerów w Uniqu. 3 walki zawodowe w Kickboxingu, rekord 2-1. Związany ze sportami walki od 8 roku życia (karate, kickboxing).  Medalista mistrzostw Polski i Warszawy w Kickboxingu. W Uniqu uczy boksu i kickboxingu.

Bartosz "The Butcher" Fabiński

Doświadczony trener i zawodnik, mający za sobą boje w najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – UFC.  Jego zawodowy rekord to 15-5. Swojego czasu zapisał się w księdze rekordów amerykańskiej organizacji za sprawą skuteczności swoich zapasów – w jednej z walk 70% sprowadzeń naszego trenera skończyło się obaleniem. Bartek to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Doświadczenie trenerskie zdobywał m. in. u boku trenera Roberta Jocza, spędził wiele lat w oktagonie i zna ten sport od podszewki. W Uniq Fight Club pełni funkcje głównego trenera MMA.

Maciej "Karate Kid" Tercjak

doświadczony trener boksu, kickboxingu, karate i muay thai, absolwent AWF, związany ze sportem od ponad 20 lat. Przygodę ze sztukami walki rozpoczął od Karate Kyokushin, tocząc w tej formule niemal 100 walk. Przez wiele lat był członkiem kadry narodowej, zdobywając tytuły mistrzowskie i medale w różnych kategoriach wiekowych. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy Karate. Maciek jest także złotym medalistą Pucharu Polski w Kickboxingu. Walczył zawodowo w K-1 dla HFO Kickboxing oraz w Muay Thai na legendarnym Lumpinee Stadium w Bangkoku. Aktualnie kontynuuje karierę zawodniczą w największej na świecie, profesjonalnej organizacji sztuk walki zrzeszającej zawodników wywodzących się karate – Karate Combat. Wiedzą i doświadczeniem zdobytym na krajowych i zagranicznych arenach dzieli się z młodymi adeptami boksu oraz osobami rozpoczynającymi przygodę z MMA, ucząć Strikingu od podstaw. Prowadzi też treningi indywidualne w zakresie boksu i kickboxingu.

Marek Samociuk

Trener MMA i zawodnik, walczący dla organizacji KSW. Zwycięzca 1 turnieju WOTORE. Mistrz Polski 2018 Amatorskiej Ligi MMA, 93kg. Absolwent AWF.
W naszym klubie prowadzi treningi MMA dla poczatkujących oraz treningi indywidualne w zakresie samoobrony, MMA, BJJ, Muay Thai i treningu funkcjonalnego.

Kacper Sochacki

Ambitny trener i zawodnik MMA, stale poszerzający swoją wiedzę i umiejętności w sportach walki. Doświadczenie bojowe zdobywał walcząc i wygrywając na galach Dragon Fight Night, TFL, AFL, Blood Fight Night czy Fight Empire. Jest też wielokrotnym uczestnikiem i medalistą turniejów: ALMMA, MMA Polska, ADCC czy WCA Fight Legue. Do jego najważniejszych osiągnięć należą m.in: Puchar Polski ALMMA 2018 r, Mistrzostwo Polski ALMMA 2018 r, Mistrzostwo Europy ALMMA 2018 r, Wicemistrzostwo Polski Młodzieżowców ALMMA 2020 r, Wicemistrzostwo Polski ALMMA 2021 r, Wicemistrzostwo MMA Polska 2022 r. Jako trener, prowadził prężnie rozwijające się sekcje mieszanych sztuk walki w Radzyminie i Markach. W pracy z podopiecznymi, stawia na empatię, budując atmosferę zaufania i współpracy, która pozwala każdemu uczestnikowi rozwijać swoje umiejętności i osiągać indywidualne cele.

Paweł Kipen

Trener zapasów. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zapasach i ma na koncie ponad 100 startów na zawodach krajowych i międzynarodowych.
Wśród jego osiągnięć są m.in. złoty i srebrny medal Mistrzostw Ukrainy oraz srebro Pucharu Polski. Jako trener uczy zapasów dzieci, młodzież i dorosłych. Brał udział w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich kadry Ukrainy kobiet, prowadził także szkolenia dla zawodników w Chinach. Od wielu lat współpracuje z czołowymi warszawskimi klubami sportów walki, a jego wychowankowie regularnie zdobywają medale na zawodach wysokiej rangi. Z wykształcenia jest magistrem sportu i wychowania fizycznego.
Kilka miesięcy temu dołączył do sztabu szkoleniowego grupy zawodniczej MMA, gdzie odpowiada za przygotowanie zapaśnicze naszych zawodników

Sebastian Wrzos

Pełen pasji trener i zawodnik z kilkunastoletnim doświadczeniem na macie.
Do jego największych osiągnięć należą złote medale Mistrzostw Polski oraz zwycięstwa w Pucharze Polski BJJ. Ponadto, od 6 lat jest posiadaczem czarnego pasa BJJ nadanego przez legendę tego sportu Braulio Estima. W naszym klubie prowadzi treningi brazylijskiego jiu-jitsu dla zawodników i osób średnio-zaawansowanych oraz zajęcia MMA Grappling dla dzieci.

Jacek "Siexa" Gać

Licencjonowany trener boksu, srebrny medalista mistrzostw polski MMA (full contact), brązowy medalista pucharu Polski K-1 oraz aktywnie trenujący zawodnik kickboxingu. W Uniqu prowadzi treningi personalne z boksu i kickboxingu.

Patrycja Rubaj

Licencjonowana trenerka IFBB – Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu, związana ze sportem od niemal dekady. W pracy zawodowej specjalizuje się w budowaniu oraz kształtowaniu sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem płci pięknej. Regularnie porzesza swoją wiedzę, którą następnie z powodzeniem stosuje zarówno na treningach indywidualnych, jak i grupowych. W naszym klubie, poza treningami personalnymi możecie ją spotkać na Crossie, Treningach Motorycznych i Sportowym Intro.

Andrzej Kociński

Związany ze sportem od ponad 15 lat. Specjalista od treningów crossowych, treningu motorycznego i siłowego, przygotowania fizycznego sportowców. Zarażający pozytywna energią, motywacją i poczuciem humoru. Entuzjasta piłki nożnej, czynny zawodnik klubu PKS Radość.

Filip Wodyk

Trener przygotowania motorycznego i trener personalny. Absolwent AWF, związany ze sportem już przeszło dekadę. Uprawiał trójbój siłowy, dwubój olimpijski, kulturystykę i kalistenikę. Wśród jego osiągnięć jest m. in. Mistrzostwo Polski Juniorów w wyciskaniu leżąc. Aktualnie amatorsko trenuje MMA i pomaga w przygotowaniach zawodnikom sportów walki, współpracując m. in z Markiem Samociukiem czy Radosławem Paczuskim.
Serdecznie zapraszamy na treningi wszystkich, którzy chcieliby zwiększyć swoje osiągi i poprawić motorykę.

Maciej Dutkowski

Licencjonowany trener Crossa i Kettlebell. Pasjonat biegów przeszkodowych OCR i Cross. Do 2018 roku czynny zawodnik zawodów Cross w kat. Open oraz biegów OCR w kat. Elite. Z Cross Training związany od 2015 roku, najpierw jako ćwiczący, później jako zawodnik i trener. Z Uniq Cross Gym związany od 2017 r. Podczas prowadzenia zajęć kładzie szczególny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, oraz podnoszenie możliwości trenujących przez aktywne motywowanie. Aktualnie pełni funkcję managera Uniq Fight Club.

Close Menu
×